Корзина
146 отзывов
 • picture 1

Вымпел - 10 мл

7,77 грн.

Минимальная сумма заказа — 300 грн.

В наличииКод: 1814
Перезвоните мне
Вымпел - 10 мл
Вымпел - 10 мл
7,77 грн.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380970476200 Николай
 • +380675902181 Юлия
 • +380504640447 Игорь
 • +380504642241 Ирина
 • +380 показать номер +380970476200 Николай
 • +380675902181 Юлия
 • +380504640447 Игорь
 • +380504642241 Ирина
 • Контакты
  • Телефон:
   +380970476200, Николай
   +380675902181, Юлия
   +380504640447, Игорь
   +380504642241, Ирина
  • Контактное лицо:
   Игорь, Ирина, Николай, Юлия
  • Адрес:
   ул.Смелянская, 181, Черкассы, Черкасская область, Украина
 • Условия возврата и обмена

Вымпел (стимулятор роста) - препарат, который оказывает системное действие для обработки вегетирующих растений и семян.

Механизм воздействия и применение стимулятора роста Вымпел

Имеющиеся в составе низкомолекулярные полиэтиленоксиды с легкостью проникают в ткани, осуществляя функцию транспортного агента для многих препаратов, которые применяются в комбинации со стимулятором роста Вымпел купить который вы можете в интернет магазине нашей компании. Что же касается применения Вымпела, осуществляется оно путем опрыскивания по вегетирующим растениям. По нормам расхода, это 10 л воды на 10-15 г препарата Вымпел. Помидоры, картофель, огурцы, баклажаны, перец, капуста, арбуз, дыня, земляника, тыква, фруктовые деревья и ягодные кустарники рекомендуется обрабатывать один-два раза за сезон.

На полевые культуры 0,3-0,5кг/га

Обработка семян 0,5-1,л/т

Решив купить стимулятор роста Вымпел и применяя его вы получаете невероятную экономическую выгоду, превышая многократно затраты на его покупку.

Итак, помимо множества отзывов о стимуляторе роста Вымпел, существуют еще и конкретные преимущества, которые подтолкнут вас к покупке данного препарата, это:

1. Значительное увеличение качественных показателей товара за счет большего содержания в нем белков, сахара, клейковины и прочего.

2. Отсутствие необходимости дополнительных затрат на обработку, возможно использование в баковых смесях.

3. Значительное увеличение морозоустойчивости и зимостойкости (примерно 3-5 градусов Цельсия).

4. Улучшенный иммунитет растений и лучшая засухоустойчивость.

5. Лучшая урожайность.

6. Намного увеличенная эффективность применения удобрения и пестицидов где-то на 20-30%.

7. И, конечно же, цена Вымпела, она доступная и демократичная, что обязательно порадует покупателей.

Как видите, существует масса факторов, основываясь на которые следует купить недорого стимулятор роста Вымпел в Украине, тем более что отзывы его и цена только самые лучшие. Также обращаем ваше внимание, что наш интернет ― магазин осуществляет продажу Вымпела как в розницу, так и оптом, так что абсолютно любой потребитель сможет воспользоваться нашими услугами.

ВИМПЕЛ® – комплексний природно-синтетичний препарат контактно-системної дії для обробки насіння та вегетуючих рослин.

Стимулятор росту. Низькомолекулярний ПЕО легко проникає в тканини, виконуючи роль транспортного агента для всіх препаратів, які використовуються спільно з стимулятором росту ВИМПЕЛ®. Також ПЕО з низькою молекулярною масою структурує вільну внутрішньоклітинну воду, підвищуючи її біологічну активність, прискорює процес росту, фотосинтезу. ВИМПЕЛ® регулює транспірацію та інтенсивність мінерального живлення. Продукти розпаду ПЕО – етаноламіни є елементами живлення рослинної клітини. Присутність відмитих солей гумінових кислот підсилює коренеутворення та поліпшує живлення, що сприяє активізації росту надземної частини рослин.
 
Адаптоген, кріопротектор, термопротектор. Одночасна дія полімерів підвищує осмотичний тиск, спрямований всередину клітини, покращує білковий обмін, що виражається в збільшенні кількості цукру в рослині. Ці зміни роблять організм рослини більш стійким до несприятливих умов навколишнього середовища, рослини краще переносять підвищенні та зниженні температури, низьку вологість повітря.

Антистресант Вимпел. На обробку пестицидами культурні рослини реагують синтезом специфічних стресових білків та ферментів, що нейтралізують отриманий негативний вплив. Низькомолекулярний ПЕО прискорює обмінні процеси в тканинах рослин, відбувається більш інтенсивний синтез антистресових сполук, що знімає фітотоксичність після обробки пестицидами.
 
Інгібітор хвороб. Поліетиленоксиди, внесені з фунгіцидами, зневоджують грибки та бактерії. Висушування мікробної клітини, з одного боку, знижує її біологічну активність, а з іншого підвищує її сприйнятливість до пестицидів. За рахунок підвищення імунітету захворюваність рослин знижується в 1,5-2 рази, що зменшує кратність обробок рослин фунгіцидами.
 
Активатор грунту. Активізує кореневі виділення рослин та діяльність грунтових мікроорганізмів, що проявляється у підсиленні виділення СО2 та фіксації азоту. Підтримує позитивний баланс гумусонакопичення.

Прилипач. ПЕО з високою молекулярною масою має високу плівкоутворюючу здатність. Завдяки цьому ВИМПЕЛ® забезпечує закріплення бакових препаратів на насінні, що підвищує ефективність біопрепаратів, протруйників та мікродобрив. При тривалому (до 2-х місяців) знаходженні в умовах нестачі вологи у грунті насіння зазнає негативного впливу провокаційної вологи, що виражається у пліснявінні. Створена оболонка захищає насіння від провокаційної вологи, зберігаючи його схожість. Додавання до води стимулятора росту ВИМПЕЛ® покращує технологічні якості робочої рідини.
 
При додаванні до води стимулятора росту ВИМПЕЛ® змінюються фізичні властивості робочої рідини: істотно зростає масовий медіанний діаметр крапель (на 26-29%); зменшується сукупна частка краплин, що схильні до знесення та скочування на   18,7- 21,9%.

Діючі речовини, що входять до складу стимулятора росту рослин ВИМПЕЛ®, підсилюють дію одна одної і забезпечують препарату багатофункціональність, тому він має властивості: стимулятора росту, адаптогена, кріопротектора, термопротектора, антистресанта, прилипача, інгібітора хвороб та активатора ґрунту. Підвищує якість продукції, врожайність зростає на 10-30%.

Препарат не потребує додаткових витрат на обробку – використовується у бакових сумішах. Добре зарекомендував себе при спільному застосуванні з біопрепаратами, мікро-, макродобривами і пестицидами, збільшуючи ефективність їх дії.
Характеристики
Страна производитель Украина
 • Цена: 7,77 грн.