Марія, дякуємо за гарний відгук та високу оцінку нашої праці!
Лилия, благодарим за высокую оценку нашего труда!
Валентино, дякуємо за високу оцінку нашої праці!
Алина Владимировна, благодарим за высокую оценку нашего труда!
рекомендую до співпраці
Наталія, дякуємо за гарний відгук та високу оцінку нашої праці!
Людмила, благодарим за высокую оценку нашего труда!
Світлано, дякуємо за високу оцінку нашої праці!
Юрий, благодарим за высокую оценку нашего труда!
Ирина, благодарим за высокую оценку нашего труда!
Юлия, благодарим за высокую оценку нашего труда!
Насіння гірчиці візуально чудове. Кальцієва селітра, як і насіння, були надійно упаковані. Органічне добриво Rost, як виявилось, із вмістом гумату, чого мені точно не потрібно було, але не критично - для розсади підійде. Рекомендую магазин