БІТОКСИБАЦИЛІН - біопрепарат-інсектицид для захисту квітів, овочевих та плодово-ягідних культур від комах-шкідників та кліщів
ОПИС: рідина від кремового до коричневого кольору із специфічним запахом.
ДІЙСНИЙ ФАКТОР: життєздатні клітини бактерії Bacillus thuringiensis, ендоспори та біологічно активні продукти її життєдіяльності: білкові кристали (ендотоксин) та термостабільний екзотоксин.
ПРИЗНАЧЕННЯ: для знищення шкідників: колорадського жука і його личинок, попелиці, кліщів і гусениць лускокрилих комах-шкідників (капустяниці, капустяної, яблуневої та плодової молі, та інших) на квітах, овочевих та плодово-ягідних культурах у період вегетації.
МЕХАНІЗМ ДІЇ: біопрепарат кишкової дії. Потрапляючи до організму комах, жуків, кліщів з частинками з'їденого листя, препарат викликає параліч кишечника, що призводить до смерті шкідників.
ВИКОРИСТАННЯ: Біопрепарат використовують у вигляді розчину, який готується відповідно до норм (вказаних у таблиці) і використовують протягом доби.
Препарат перед застосуванням збовтати!
Необхідну кількість біопрепарату Бітоксибацилін ретельно розмішати у воді (температура води від 15°С до 20°С).
Огірки закритого ґрунту Кліщі 70 мл/5 л води У період вегетації рослин 1-2 рази з інтервалом у 7-14 днів. Баштанна попелиця 70 мл / 10 л води
Капуста, картопля, томати, баклажани та інші овочі та квіти Капустниця, капустяна моль, капустяна совка, колорадський жук, вогневка, луговий метелик 35 мл / 4-5 л води 1-2 обробки ла, їдальня, кормова), люцерна, соняшник Луговий метелик, совки
Смородина, малина, аґрус, суниця Листовертка, пильщик, вогнівка
Виноград Кістова листовійка
Яблуня, слива, абрикос, черешня, груша, вишня та ін.
Обробку бажано проводити, уникаючи дії прямих сонячних променів, краще ввечері або вранці при температурі повітря від 15 ° С до 30 ° С в суху безвітряну погоду. Максимальний захисний ефект при використанні біопрепарату Бітоксибацилін досягається при обробці рослин на початкових фазах розвитку шкідників (1-3 фази – личинки різного віку, гусениця, лялечка).
Остання обробка проводиться за 5 днів до збирання врожаю. Для підвищення ефективності дії до розчину можна додати біоприлипачі Ліпосам з розрахунку 5-10мл на 10л води. Розчинення Ліпосаму слід провести окремо. Спочатку нормовану кількість Ліпосу слід ретельно розмішати у невеликій кількості води (1:1) до однорідного стану, доливаючи воду невеликими дозами. При приготуванні бакової суміші слід слідувати порядку внесення компонентів: першими вносяться хімічні препарати (пестициди та ін.), Мікроелементи, розчин Ліпосаму, а після перемішування – Бітоксибацилін. При цьому норма внесення хімічних протруювачів скорочується на 30-50%, а мікроелементів на 30% завдяки надійній дії Ліпосаму, який сприяє закріпленню препаратів на рослинах.
ВЛАСТИВОСТІ БІОПРЕПАРАТУ І ЕФЕКТ ВІД ЗАСТОСУВАННЯ:
- захищає від колорадського жука, попелиці, кліщів та гусениць лускокрилих комах-шкідників.
- сумісний у баковій суміші з біологічними та хімічними препаратами захисту рослин
- має тривалий період дії, не викликає звикання у комах-шкідників
- не накопичується в рослинах та ґрунті - забезпечує захист рослин проти шкідників до 90%
- підвищує врожайність овочевих та плодоягідних культур до 41% - безпечний для людей, тварин, корисних комах, навколишнього середовища
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |