АТО Жук 3 мл на 2 сотки - високоефективний комбінований контактно-системний інсектицид з прилипачем широкого спектру дії. Володіє акарицидными і репеллентными властивостями для захисту сільськогосподарських культур від комплексу шкідників.
Переваги застосування:
Унікальність препарату "АТО Жук" полягає в тому, що завдяки поєднанню трьох діючих речовин з різними механізмами дії, що повністю попереджує виникнення резистентності (стійкості) до препарату. Тіаметоксам швидко поглинається рослинами та переноситься по них акропетально (знизу вгору), діє на нервові рецептори, відповідальні за процес харчування. Внаслідок попадання його в тіло комахи (контактним або кишковим шляхом), воно припиняє харчування і порушується діяльність нервової системи, як наслідок шкідник гине. Лямбда-цігалотрін має чітко выраженым контактно-кишковою дією та репелентными властивостями. При попаданні в організм шкідників впливає на нервову систему, порушуючи діяльність нейронів шляхом взаємодії з натрієвим каналом. Його дії проявляються у вигляді сильного збудження нервової системи, судом кінцівок, з наступним паралічем і загибеллю шкідника.
Альфа-циперметрин, спричиняє загибель шкідників через сильне збудження нервових клітин комах з подальшим проявом паралічу активності центральної і периферичної нервової системи.
Діюча речовина: тіаметоксам, 250 г/л + лямбда-цігалотрін, 80 г/л + альфа-циперметрин, 15 г/л.
Застосування
Картопля: 1,0-1,5 мл на 3-5 л води на 1 сотку - колорадський жук, попелиці, картопляна міль, совки, трипси, клопи - обприскування у період вегетації при появі шкідників;
Плодові, в т. ч. яблуня, груша: 1,5-2,0 мл на 5-8 л води на 1 сотку - бруньковий довгоносик, яблуневий квіткоїд, букарка, казарка, яблуневий пильщик, трипси, попелиці, плодожерка, окремі види кліщів, каліфорнійська щитівка, листовійки - обприскування під час вегетації при появі шкідників;
Зернові колосові культури: 1,5 мл на 3-5 л води на 1 сотку - шкідлива черепашка, хлібні жуки, трипси, блішки, цикадки, пиявицы, попелиці, мухи та інші;
Капуста: 1,0-1,5 мл на 3-5 л води на 1 сотку - білан, капустянка, попелиці, подгрызающие совки, капустяна міль, капустяна муха, блішки.
Гулівер Стимул 10 мл - комплекс стимуляторів росту рослин, застосовується для позакореневого підживлення і при обробці посівного матеріалу зернових, бобових, технічних, олійних, овочевих, плодово-ягідних культур.
Перевага застосування: - підвищує схожість насіння, прискорює його проростання; - підвищує стійкість рослин до несприятливих умов зовнішнього середовища, хвороб; - сприяє формуванню потужної кореневої системи, прискорює ріст і розвиток рослин; - покращує цвітіння і плодоносіння; - забезпечує підвищення прибавки врожаю на 10-50% (залежно від культури) та покращує його якість.
Склад, г / л: Гумат калію в перерахунку на гумінові кислоти - 40 г / л, бурштинова кислота - 3 г / л, мікроелементи, інші біологічно активні елементи (гібереліни, ауксини, цитокініни)
Препаративна форма: Розчинний концентрат.
Культура: зернові, бобові, олійні, технічні овочеві
Мета застосування: стимуляція ростових процесів і забезпечення всіма необхідними поживними речовинами
Норма витрати препарату: 15 мл на 5 л води на 1 сотку
Обприскування в період вегетації
Плодово-ягідні: 15 мл на 5-8 л води на 1 сотку
Обробка насіння до висадки в грунт: 30 мл препарату розчинити в 500-700 мл води.
Протягом 3-4 годин в робочому розчині замочувати 150-200 г насіннєвого матеріалу. Після чого насіння просушити і висіяти в грунт. Залишок розчину розводять в 10 л і проливають грунт після посіву.
Можливе використання разом з протравлювачем "Матадор".
Обробка кореневої системи: 30 мл препарату розчинити в 10 л води. Протягом 3-4 годин замочувати кореневу систему культур в робочому розчині, після чого висадити в грунт.
Максимальна кратність обробок за сезон - 3.
Загальна інформація.
Гумінові сполуки мають сильну іонно-обмінну і абсорбційної здатністю, в них відбувається накопичення та тривале збереження елементів і речовин, необхідних для живлення рослин. Позитивно діють на процес дихання і коренеутворення у рослин, підвищують їх стійкість до хвороб. Коренева система рослин стає довшим і більш розгалуженої, в листі збільшується вміст хлорофілу. Відбувається активізація фотосинтезу і вуглеводного обміну при інтенсивному наростанні зеленої маси, підвищення коефіцієнта використання добрив, що вносяться і елементів живлення з грунту. Сприяють життєдіяльності ґрунтових мікроорганізмів, поліпшують структуру грунту. Гиблины виводять насіння з стадії спокою, викликають проростання. Активізують ріст стебел і листків. Введення в дуже незначних кількостях викликає не тільки прискорення зростання, але і значне збільшення розмірів і маси. Підвищується інтенсивність дихання, посилюється засвоєння вуглецю рослинами, посилюється біосинтез целюлози і відбувається накопичення клітковини. Зростає активність ферментів, що контролюють каталітичні реакції вуглеводно-фосфорного обміну. В результаті в органах рослин збільшується кількість складних форм фосфору і цукрив.
Ауксини - фітогормони, активізують ріст коренів, стебел, листків у рослин. Підсилюють приплив поживних речовин до них, покращують їх зростання. Природні фітогормони зростання.Бурштинова кислота - біогенний стимулятор росту. Прискорює розвиток рослин і дає збільшення врожаю.
Основні | |
---|---|
Виробник | УКРАВІТ |
Країна виробник | Україна |