Кошик
858 відгуків
Агромагазин "Большой Урожай"
Фільтри
Діапазон цін, ₴
Довжина, м
Ширина, м
Ступінь затінення, %
Наявність
Колір
Стабілізована до УФ-випромінювання
Виробник
Контакти
Агромагазин "Великий врожай" Игорь, Ирина, Николай
вул. Смілянська, 181, Черкаси, Україна
+380 (97) 047-62-00
Ирина
+380 (50) 464-04-47
Игорь
+380 (50) 464-22-41
Ирина
+380504642241
Мапа
+380 (97) 047-62-00
+380 (50) 464-04-47
+380 (50) 464-22-41

Сітка затіняюча Agreen 70% (зелена)

Сітка, що затіняє 70%

колір: темно-зелений;
ступінь затінення: 70%;
стабілізація до впливу ультрафіолетових променів: 3 роки.

Як джерело енергії для фотосинтезу сонячне світло є найважливішою умовою зростання та розвитку рослин. Більше того, швидкість фотосинтезу, а отже, активність зростання залежить від інтенсивності світла: чим більше світла, тим вищий урожай.

Однак надмірне світло не тільки не корисне рослинам, але навіть шкідливе. З одного боку, по досягненню певного рівня освітленості відбувається насичення фотосинтезу: подальше підвищення інтенсивності світла не активізує накопичення хімічної енергії. Рівень світлонасичення нижче для тіньолюбних рослин і вище для світлолюбних, але і для тих, і для інших сонячного дня цей рівень перевищується багаторазово.

З іншого боку, на фотосинтез використовується дуже незначна частина енергії сонячного світла. Решта йде на нагрівання грунту і поверхні рослин, а від них – повітря. З підвищенням температури збільшується витрата енергії на транспірацію та дихання рослин. При екстремально високих температурах рослини витрачають більше енергії, ніж утворюється внаслідок фотосинтезу. Як наслідок зростання рослин уповільнюється, що призводить до недобору врожаю. Якість урожаю для багатьох рослин, особливо декоративних, також суттєво погіршується.

Ситуація погіршується, якщо коріння рослини не знаходить достатньої кількості вологи для нормальної транспірації. Водний дефіцит виснажує рослину, перетворює їх у легку мету хвороб і шкідників.

Виходячи з вище сказаного, найважливішим фактором підвищення кількості та якості врожаю є зменшення інтенсивності сонячного світла, що надходить до рослин у весняно-літній період. Для рослин відкритого грунту оптимальне рішення - використання сіток, що затіняють. Останні затримують надмірну сонячну радіацію і заломлюють і більш рівномірно розподіляють сонячне світло, що пропускається.

Ступінь затінення сітки визначається матеріалом, з якого вона виготовлена, розмірами нитки та малюнком сітки, тобто характером переплетення ниток.

Фіксується сітка за допомогою металевих, пластикових чи дерев'яних каркасів, промислового виготовлення чи саморобних.

Так само сітки затіняють рослини та закритого ґрунту. При цьому слід зазначити, що для теплиць як скляних, так і плівкових асортимент можливих засобів для зменшення інтенсивності сонячного світла істотно ширший. Вищий рівень регулювання мікроклімату в теплиці пред'являє підвищені вимоги і до затінення – воно має бути диференційованим, тобто. забезпечувати високе світлопропускання в похмуру погоду та затримувати надмірну радіацію у сонячну.

Ідеальний інструмент для цього – система зашторювання. Затіняючий екран закривається при високій освітленості і відкривається при низькій. Як затіняючий матеріал використовується сітка або спеціальна тканина.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner